Potisk plachet

Proměňte váš vůz v nepřehlédnutelnou reklamu. Navrhneme vám a zpracujeme grafický návrh polepu auta nebo plachty. Ať už chcete novou plachtu s kompletním potiskem, nebo chcete osobitým designem rozzářit staronovou, vytvoříme vám reklamu, kterou nikdo nepřehlédne.

Víme co je řezaná reklama i velkoformátový tisk

Nasloucháme vašim potřebám a potisk plachet vám připravíme přesně na míru. Rozumíme řezané reklamě i velkoformátovému tisku. Navrhneme vám metodu, která bude ušitá na míru vašemu požadavku.

Jak vytváříme reklamu na plachtu

1

Nejdříve nám zašlete poptávku s vaší představou.

2

Zašlete nám fotografii a detailnější popis vašeho auta.

3

Vyžádáme si grafické podklady nebo je vytvoříme sami.

4

Společně domluvíme ideální termín.

5

Do týdne máme hotovo. Ráno přijedete, odpoledne odjíždíte s potiskem.

Řezaná grafika

Řezanou grafiku a reklamu vyřežeme do šablonové fólie a za pomocí sítotiskové barvy naneseme na plachtu. Použité barvy jsou přímo určené na materiál PVC. Tato technologie se dá aplikovat na jakoukoliv plachtovinu.

Léta dokonalosti

Sítotiskové barvy se pyšní vynikající životností a odolností. Syté vydrží dlouhé roky v každodenním provozu.

Vzorníky RAL a PANTONE

Stejně jako barvu plachty nabízíme možnost barevného podání i u reklamy podle vzorníku RAL. Vybrat si můžete i ze vzorníku PANTONE.

Velkoformátový tisk

Použití technologie velkoformátového tisku ideálně přizpůsobíme stylu využívání vašeho vozidla. Strojovým inkoustovým tiskem nejdříve tiskneme na materiál, ze kterého vyrobíme samotnou plachtu. Jedná se o typ digitální grafiky, která nejde aplikovat na staronové plachty. Nabízíme vám standardní a nadstandardní provedení.

Standard až 5 let

Při standardním velkoformátovém tisku se pohybuje životnost barvy reklamy 3 až 5 let.

Nadstandard až 10 let

Pro nadstandardní kvalitu tisku využíváme speciální zahraniční know-how. Deklarujeme plnou sytost barev 5 let a více a celkovou životnost grafiky až 10 let (vyzkoušeno v praxi).